RING IN THE SEASON WITH A FESTIVE YEAR-END HOLIDAY SALE FOR SEVEN KNIGHTS - TIME WANDERER -

Yepyeni bir macera arayan Nintendo Switch™ oyuncuları ve rol-yapma oyunu (RYO) hayranları yüksek kalite mobil oyunların en iyi yapımcısı ve yayıncısı Netmarble’ın ilk konsol oyunu Seven KnightsTime Wanderer – ‘ı gelecek tatil sezonunda oyun indirime gireceğinden ötürü dört gözle bekleyebilir.

 

Bugünden 31 Aralığa kadar Seven Knights – Time Wanderer – satın alan oyuncular 40 ülkede Nintendo Switch için Nintendo eShop’tan %30 indirim alacak. Gerçek fiyatı $19.99 olan oyun $13.99 fiyatına alınabilecek. Ayrıca 89 bireysel kostümü içeren Kostüm Seti Paketi olan Seven Knights – Time Wanderer – special edition gerçek fiyatından %30 indirimle $19.59 olarak satılacak.

 

Seven KnightsTime Wanderer – görsel olarak inanılmaz, yepyeni kontrolleri ve savaş sistemiyle beraber konsol platformu için optimize edilmiş Seven Knights Mobil oyununu baz alan gerçek zamanlı ve tur tabanlı bir RYO. Ayrıca stratejiye göre çeşitli kahramanların kullanıldığı eğlenceli destek oluşturma sağlamakta ve mobil sürümünden farklı olarak özgün bir hikâyeye sahip.

 

Seven KnightsTime Wanderer – Seven Knights’ın sekizinci üyesi olan Vanessa’ya ve onun üstün büyüsel ekipmanı Sandy diye bilinen bilinçli kum saatinin uzay ve zamanın bükülmesine düştükten sonra eve sağ salim dönmeye çalışma macerasına odaklanmakta.

 

Seven Knights – Time Wanderer –  Nintendo Switch’te Nintendo eShop’ta dijital indirme olarak satın alınabilir. Oyunla ilgili daha fazla detaylı bilgi, resimler ve tanıtım videosu resmi web sitesi ve Twitter ile bulunabilir.

 

Trademarks are property of their respective owners. Nintendo Switch is a trademark of Nintendo.